عقد تفاهم نامه همکاری آموزشی با مرکز آموزش و کارآفرینی مفلحون

عقد تفاهم نامه همکاری آموزشی با مرکز آموزش و کارآفرینی مفلحون

موسسه دانش بنیان پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه در تاریخ ۱۰-۰۸-۱۳۹۵ به مدت ۱۲ ماه با مرکز آموزش و کارآفرینی مفلحون (طرف قرارداد و تحت نظارت ناحیه مقاومت بسیج قدس سپاه پاسداران محمد رسول الله (ص) ) در زمینه های ذیل جهت همکاری تفاهم نامه ای امضاء نمودند :                                              

  • مدیریت و اجرای پروژه های آموزشی و آزمون های آنلاین
  • تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی کاربردی
  • معادلسازی سوابق شغلی و علمی
  • خدمات ارزشیابی، اعتبار سنجی و همسطح سازی مهارت به دانش کاربردی و صدور گواهینامه های همسطح در سطوح مختلف تحصیلی دانش کاربردی در قالب دوره های تخصصی و واحدها و ساعت های آموزشی
  • استفاده از لوگو و مهر مرکز آموزش و کارآفرینی مفلحون برروی گواهینامه های صادره همسطح یا معادل این موسسه

امید است در این راستا با اجرائی عملیاتی نمودن موارد مذکور به نحو احسن در حد توان این موسسه برای اقتصاد مقاومتی گامی مفید هر چند کوچک  برداشته باشیم.

باتشکر – ریاست و اعضاء هیئت مدیره موسسه

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه دانش بنیان پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه می باشد و هرگونه سوء استفاده از نام، لوگو و برند آن پیگرد قانونی خواهد داشت. پایگاه اینترنتی www.pdofna.ir جهت اطلاع رسانی خدمات مربوط به موضوع فعالیت و اساسنامه موسسه بوده و این تارنما هیچ فعالیتی درزمینه ارایه یا صدور مدرک تحصیلی یا دانشگاهی ندارد. طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.