تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی


تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی

ثبت اثر های علمی تحت عناوین “تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی کاربردی” و “معادل سازی سوابق آموزشی، علمی، پژوهشی و حرفه ای”

اثرهای علمی مذکور در دفتر حقوقی و امور مالکیت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور به شماره های ۹۶۰۵ و ۹۹۱۵ به نام ریاست پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه به صورت رسمی ثبت گردیده است.

توسعه ارتقاء سطح تخصصی و کاربردی با هدف کارآفرینی در شرایط کنونی برای اقتصاد و فرهنگ ایران یک امر حیاتی محسوب می شود، زیرا سرمایه گذاری‌های زیر بنایی و افزایش ابزار و تجهیزات و بطور کلی سرمایه‌های فیزیکی بدون سرمایه انسانی بلا استفاده خواهد ماند. زندگی شغلی افراد باید مولد و همراه با توسعه دانش کاربردی باشد تا قادر شوند با سرعت تغییر هماهنگ شوند، لذا داشتن دانش کاربردی برای موفقیت اقتصادی و اجتماعی افراد ضروری است.

برای کارفرمایان

توسعه دانش تخصصی و کاربردی، افزایش بهره‌وری، بهبود عملکرد و افزایش سودآوری

برای جامعه

ارتقاء سلامتی، افزایش مشارکت، افزایش تحرک و انسجام اجتماعی

برای افراد

تسهیل در ورود شغل، پایداری شغل، توانایی حرکت میان شغل‌ها، افزایش نرخ موفقیت شروع به کارها، افزایش سطح دستمزد، افزایش میزان رضایت، افزایش اشتغال و کارآفرینی و کاهش رکود اقتصادی را به ارمغان خواهد آورد. (در راستای اجرائی عملیاتی نمودن اقتصادمقاومتی)

این طرح طبق آخرین استاندارد دانش تخصصی با رویکرد کاربردی بر اساس شاخصه هائی همچون : مدرک تحصیلی پایه – واحد های درسی پاس شده – سوابق علمی و شغلی – دوره های آموزشی گذرانده شده نزد مراکز آموزشی معتبر – تالیفات و تحقیقات – مقالات و سخنرانی – اختراعات و ابداعات – طرح و برنامه – احکام و گواهینامه – رتبه و مقام – تشویقات و ترفیعات – پایان نامه های علمی در چند سطح بصورت غیر حضوری تعیین سطح می نماید که در صورت تقاضای کاربر گواهی سطح و رتبه کسب شده بصورت چاپی قابل ارائه خواهد بود .

(متقاضیان محترم می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از اصول و ساختار گواهینامه های همسطح دانش کاربردی و تعرفه گواهینامه های همسطح با مشاوران موسسه از طریق بخش تماس باما تماس حاصل فرمایند)

ثبت درخواست مشاوره
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به موسسه دانش بنیان پژوهشکده دانشگاهی علوم فنون نوید آرمان آتیه می باشد و هرگونه سوء استفاده از نام، لوگو و برند آن پیگرد قانونی خواهد داشت. طبق ماده ۱۲ فصل سوم قانون جرائم رایانه ای هرگونه کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.